logo
logotekst

Het Kunstenaars Collectief Velsen (KCV)

Het Kunstenaars Collectief Velsen (KCV) heeft vorig jaar zijn 20 jarig jubileum gevierd. Momeneel maken 14 kunstenaars deel uit van het KCV.  De laatste activiteit van het KVC was een expositie in de Waag in Haarlem. In deze expositie stonden mens, dier en woonomgeving centraal.

Het KVC bereidt zich nu voor op het Havenfestival.
Ons adres is: raadhuisvoordekunst@gmail.com
Onze website: www.parterreexposities.nl 

Van het Kunstenaars Collectief Velsen maken deel uit:

Afke Spaargaren                    afke.spaargaren@gmail.com     www.kunstmetstip.nl  
Petra C.M.Meskers                petracmmeskers@zonnet.nl
Joke Braam                            info@jokebraam.nl
Winnie Meijer Rob                  winnie.meijer@kpnmail.nl
Han van der Mijn                     havandem@ziggo.nl
John van den Goorbergh       pmtsptd4@planet.nl
Mariska Hofman                     mariska_hofman@hetnet.nl
Lieneke de Redelijkheid         lderedelijkheid@online.nl
Annelies van Nieuwmegen    annelies@vannieuwmegen.eu
Henk Zwanenburg                  henkzwanenburg@hotmail.com
Ruud Zweypfenning               zweypfen@xs4all.nl
Annet Verplanke                     a.verplanke@hetnet.nl
Kees Kalkman                         c.kalkman@quicknet.nl
Nettie Veen                             n.veen_hwerf@quicknet.nl