logo
logotekst

Zang

Hier vindt u alle verenigingen die aangesloten zijn bij de Velser Gemeenschap

Bestuur werkgroep Zang

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Voorzitter

Ton van Kaam

 zie bestuur

 

T 0235377919

 E a.kaam@quicknet.nl

Secretaris

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aangesloten organisaties

 

 

 

 

 Het Amusementskoor Velsen

Secr. Bep van der Vis

Radarstraat 110-L

1973 ZE  IJmuiden

T 06-53420814

E mgvandervis@outlook.com     

Velser Operagezelschap

Bel Canto

Secr: Christa Thieme

Schaepmanlaan 6 

1985 HJ  Driehuis

T 0255-511237

E secretaris@vo-belcanto.nl

A Capella Groep Brothers-4-Tune

Secr: Peter Klut

Dr.Jacobilaan 2 1901 KH Castricum

T 0251-670222

E peter.klut@brothers4tune.com

Popkoor de Shuffles

Secr. M. Hopman

Kortenaerlaan 27

2121 XJ  Bennebroek

T 06-14113381 E mchopman@gmail.com  

Chr. Mannenkoor IJmuiden

Secr: Luuk Kiers

IJmuiderstraatweg 63

1972 LE IJmuiden

 

T0255-522552

E luuk.kiers@gmail.com  

 

 

     

Popkoor Decibel

Secr: Karin Bouwhuis

Westbroekerweg 115

1991 LZ Velserbroek

 

E decibel3hs@hotmail.com

 

De Delta Singers

Secr: Elly Entius

J.van Heemskerkstraat 17 1972 PS IJmuiden

T 0255-533009

06-10318237

E ellyentius1@quicknet.nl

Engelmunduskoor

Secr:Hans Hoekstra

 Thorbeckelaan 36

1981 CJ Velsen- Zuid

 T 0255-533070

 E j.j.h.hoekstra@planet.nl

Gezelligheidskoor ff anders

Secr: Ger Pel

 

 

 E secretariaatffanders@gmail.com 

 

Gospelkoor Get Together Again

secr: Nathalie van Platerink 

Fazantenlaan 6

1971 KC IJmuiden

T 06-57760109

E nsvplaterink@gmail.com  

Vrouwenshantykoor Grace Darling

secr: Trix Roorda

De Zandkuil 33 P

1974 RH IJmuiden

T 0255-522724

E trixgracedarling@gmail.com

MultiVocaal

Secretaris

 

 

E.  secretariaat@multivocaal.nl

Het Naaldkoor

Secr. Wim Meijles

Zwanebloemplantsoen 42

1991 HE Velserboek

T. 023-5378154

 

E. wimhennie@hotmail.com 

Shantykoor Nortada

 

 

 

 

 

E. andredevries46@outlook.com

 

Zanggroep Sparkle Velsen

Secr: :Iris Krijgsman

Botter 34

1991 MK Velserbroek

T 023-5379659

E zanggroepsparklevelsen@gmail.com 

 

 

Velser Seniorenkoor Vitaal

Secr:Lieke van Anholt

Rijnstraat 33

1972 VA IJmuiden

T 0255-518876

E liekevananholt4@gmail.com

 

Zanggroep Voices

Secr:: Karin Lijbers

 

Bloemenhof 59

1906 XV Limmen

 

T072-8887934

E info@zanggroepvoices.nl